تهران ، فلکه دوم صادقیه ،ابتدای بلوار فردوس شرق ، بین کوچه زمانی و احمدی ، پلاک ۵۵ - طبقه ۳

زیبایی دندان

زیبایی دندان محدود به یک درمان یا روش خاص نیست. در ادامه با انواع خدمات و روش‌های زیبایی دندان که در کلینیک دندانپزشکی لبخند درمان، یکی از مجهزترین کلینیک های غرب تهران ارایه می شود، آشنا خواهیم شد:

طراحی لبخند در کلینیک دندانپزشکی لبخند درمان

طراحی لبخند یا اصلاح طرح لبخند فرآیندی است که در آن دندانپزشک با استفاده از متد تخصصی، به شما کمک می‌کند تا با بهره‌مندی از دندان هایی زیبا و سفید و لثه متناسب، به یک لبخند زیبا دست پیدا کنید. البته پیش از هر تصمیمی لازم است بدانید که برای داشتن یک لبخند زیبا، باید همیشه به بهداشت دهان و دندان خود توجه کنید و از مشورت دندانپزشک متخصص استفاده کنید.

با این حال، ممکن است که دندان های شما خراب شوند و یا دچار عدم تناسب دندانی و لثه باشید که در این صورت باید از متد طراحی لبخند یا اصلاح طرح لبخند برای بهبود زیبایی خود استفاده کنید. چراکه بر اساس اصول زیبایی شناسی، تا ۶۰ درصد از زیبایی و جذابیت هر فرد به تناس صورت و دندان های او بازمی‌گردد.

موضوعی که در اصلاح طرح لبخند یا طراحی لبخند توسط دندانپزشک مورد نظر قرار می‌گیرد، وجود قرینگی در دندان های راست و چپ، رابطه صحیح قرار گرفتن دندان ها با لب بالا و پایین، تناسب صحیح عرض و طول هر دندان و رابطه صحیح خطی و طولی بین دندان های جلو، چه در لبه برنده و چه در لبه لثه ایی دندان ها  و نکات ریز دیگری است که بر اساس فرمول ها و قوانین خاص زیبایی ارزیابی می‌شوند.

خدمات زیبایی

استفاده از لمینیت بدون تراش دندان و با استفاده از روکش های نازک سرامیکی با بهترین کیفیت

با انجام کامپوزیت در کلینیک لبخند درمان طی یک جلسه زیباترین لبخند را به شما دیه می دهیم

رفع به هم ریختگی دندان ها و ناهنجاری فک با سیستم براکت آمریکایی در کوتاه ترین زمان

بلیچینگ تخصصی با دستگاه زوم بلیچ با مواد آمریکایی

قبل و بعد از زیبایی دندان

before after

تماس جهت مشاوره رایگان

تماس جهت مشاوره رایگان

09128571004 - ۰۲۱-۴۴۰۰۸۰۲۰