تهران ، فلکه دوم صادقیه ،ابتدای بلوار فردوس شرق ، بین کوچه زمانی و احمدی ، پلاک ۵۵ - طبقه ۳

روکش های دندان

اگر مقدار پوسیدگی دندان زیاد باشد و دندانپزشک معالج بعد درمان دندان پوسیده احساس کند که دندان استحکام کافی را ندارد و ممکن است شکسته شود از روکش برا ترمیم دندان استفاده می کند . روکش باعث بالا رفتن استحکام دندان می شود و ظاهر طبیعی و زیبای دندان را حفظ می کند.
انواع روکش دندان
روکش ها بر اساس نوع موادی که ساخته می شوند به سه نوع تقسیم می شوند:
روکش های فلزی که از کاملا فلزی بوده و از فلزاتی مانند طلا یا پالادیوم ساخته میشوند که به دلیل مقاومت بالا بیشتر برای دندان های عقب استفاده می شوند.
روکش های PFM که ترکیب از ترکیب فلز در داخل و رویه سرامیکی ساخته می شوند که در کنار مقاومت بالا ظاهری طبیعی تر نسبت به روکش های فلزی دارند و انتخاب بسیار مناسبی برای افرادی هستند که در کنار هزینه مناسب به دنبال ظاهری زیبا برای دندان های عقبی خود هستند.
روکش های تمام سرامیکی یا زیرکونیا که به صورت کامل از سرامیک ساخته شده اند و ظاهری بسیار طبیعی و زیبا دارند ولی نسبت به روکش های فلزی و PFM از استحکام کمتری برخوردار هستند و به دلیل ظاهر بسیار طبیعیشان بیشتر برای دندان های جلو بیماران استفاده میشود تا همخوانی بیشتر با دندان های کناری خود داشته باشند.

ما در کلینیک لبخند درمان با همکاری بهترین دندانپزشکان متخصص پروتز و زیبایی و بهترین لابراتوار های ساخت پروتزهای دندانی در کنار شما هستیم تا لبخندی زیبا و سالم را به شما عزیزان هدیه دهیم.

پخش ویدیو

روکش دندان چیست ؟

شماره تماس جهت مشاوره

در صورت تمایل به مشاوره آنلاین ، نام و شماره تماس خود را وارد نمایید

    تماس جهت مشاوره رایگان

    تماس جهت مشاوره رایگان

    09128571004 - ۰۲۱-۴۴۰۰۸۰۲۰